Yasal Uyarılar

Yasal Uyarılar
#

Yasal Uyarılar

UnPoo!

Yasal Uyarılar Konusu

Yasal Uyarılar

Faturalandırma İşlemleri

Firma olarak yaptığımız işleri firmamız adına siz değerli müşterilerimiz için şahsınıza feya firmanıza fatura ederiz. Kesilmiş faturalarınız dijital ortamlarda taranız ve tarafınıza iletilir. Kağıt halinde tercih edilen faturalar için indirimli gönderiler sağlarız. Yalnız bir ağacı kurtarmak adına bu yöntem bizim tercihimiz değildir.

UnPoo Shop bünyesinde satış yapan satıcılar üzeri fiyat ile size faturalarını göndermek zorundadırlar. Bu durumlarla ilgili sıkıntınız olursa iletişim sayfamızdan bunu bize derhal bildiriniz. Bizler ise bu satıcılardan aldığımız cüzzi komisyonlar için satıcılara komisyon faturalarını iletiriz.

"UnPoo Web Ajans (www.unpoo.com alanında) verilen hizmet ve ürünlerimizin verilen fiyatlarında KDV dahil değildir! (Bu sadece ana domain içindir. Pazaryeri kısmında satıcıya göre değişmektedir!)"

Konuyla ilgili sıkıntı veya sorularınız olursa bizimle iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.


Yayınlanan İçerikler

Bildiğiniz üzere sitemiz üzerinde ana domain ile birlikte bir çok subdomain kısımlar bulunmaktadır. Demolar, diller, yönetim alanı, forumlar ve diğerleri gibi.. Sitelerimizde yayınlanan içeriklerden içeriği paylaşan paylaşımcılar sorumlu olup hiçbir video içeriğini sitemizde barındırmıyoruz veya herhangi bir yere yönetimimiz upload etmiyor / ettirmiyor. Bu yüzden herhangi bir içerik veya video ile ilgili bir sıkıntınız olursa lütfen öncelikle kaynak siteden bu içerikleri kaldırmaları için müracaat ediniz. Ardından bizimle iletişim sayfamızı kullanarak irtibat kurunuz.

Kaynak Siteler: YouTube, İzlesene, Vimeo, VK  gibi siteler kaynak sitelerdir ve videolar bu gibi sitelerde barınır.

Yapacaklarınız: Sitedeki ilgili kaynak siteyi tespit edip o site ile iletişim kurup ilgili içeriği kaldırtmak olacaktır. Ardından bizimle konu linki ile ilgili irtibata geçebilirsiniz.


Şirket Merkezleri

UnPoo asıl şirket merkezi Delaware USA üzerinde yer almaktadır ve iletişim sayfamızda bu bilgiler yer almaktadır. Türkiye adreslerimiz yine iletişim sayfamızda yer almaktadır. Yasal bilgiler ile ilgili olarak bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

UnPoo Team


Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz

Güncel Duyuru

Cenaze dolayısı ile bir süre herhangi bir iş veya danışmanlık hizmeti verilmeyecektir. Cenaze işlemlerinin tamamlanmasına müteakip sitemizden gerekli duyurular yapılacaktır.

  • Merkez: Middletown, DE 19709
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 18:00
  • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Sayfa 0,0800sn de yüklendi. MKT498 IP 3.226.243.130 Maskeli
Copyright © 1998-2019 UnPoo Web Ajans All rights reserved.
SSL site seal - click to verify McAfee Verify Trusted Site Verify DMCA Verify UnPoo! Inc