Hakkımızda

Hakkımızda Bilgiler
#

Hakkımızda

UnPoo!

Hakkımızda Konusu

UnPoo! Inc. Bünyesinde Neler Var?

  • - Web Ajans: Bilişim teknolojileri. Web ajans işleri bu kısımda yer almaktadır. Bu kısım sitemizin ana domain adresini verir.
  • - UnPoo Shop: Sistemimiz siz satıcılar ve alıcılar için bir pazaryeri sistemini sunar. Bu kısım sitemizin shop subdomain kısmını verir.
  • - UnPoo Blog: Bu alan "News" ve "Forums" alanı ile birlikte işler ve içeriğinde "Yardım" alanınıda barındırır. Kısacası bilgilendirme amaçlı haber bölümü diyebiliriz. Bu kısım sitemizin blog subdomain kısmını verir.

UnPoo Faturalandırma Sistemi;

UnPoo! kendi adına ve pazaryerinde işlem yapılan satışlarda "Satıcı" adına da faturalandırma sistemini üstlenmiştir. Tüm faturalandırma sistemi "UnPoo" adına kesilmekte olup bu pazaryeri içinde müşterilerin güvencesi için kullanılmaktadır. Herhangi bir sorunda ise müşterilerin direk bizle muhatap olup hızlı bir şekilde sorunlarını gidermesini sağlayacaktır.


UnPoo! Inc Internet & Computer Technologies

Daha fazla bilgi edinin

Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olacak günümüzün web standartlarını zorlayacak web projeleri üretmek bizim işimiz.

Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli tasarım ve yazılımlarımız ile dikkatleri çekmekteyiz. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz.

Web site tasarımı ve yazılımının yanısıra Grafik tasarım, internet reklamcılığı, web barındırma, alan adı tescil konularında da kaliteli , farklı, kullanışlı, hedefilerinize ulaştıracak web çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri son sistemlerle üretiyoruz.

UnPoo!, genç, takım ruhuna sahip yazılım, tasarım ve görsel sanatlar konularında uzman ekibiyle internette hep sizlerle!

Size neler verebiliriz?

Ticaretin internet ile daha bir hayat bulduğu çağımızda, web teknolojilerindeki yenilikleri ilk öğrenenlerden olmayı ve bu teknolojileri işimize en verimli şekilde adapte etmeyi görev edindik. Buna göre size en kalite hizmeti verebiliriz.


Web Development

Her türlü web tabanlı uygulamalarınız için size en güvenli ve en kaliteli kodlarla web programlama hizmeti veririz.

- Dinamik işler yaparız.


Web design

Web tasarım işlerinizi yaparız. Yurt içinde ve yurt dışında gerekli tasarımlarınızı DIV CSS altyapısına uygun xHTML olarak yaparız.


Google SEO

Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için sitenizi daha verimli bir hale getiririz. İsteklere göre SEF Link yapısı uygularız.


Reklam - Google Ads (AdWords) & Sosyal Medya

Sitelerinizin çok daha fazla kitlelere ulaşması için reklam ve Google Ads (artı sosyal medya) hizmetlerinizi sizin yerinize profesyonel ekibimizle yaparız.


Ayrıca diğer işleriniz ve hizmetlerimiz için sadece bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. İnternet teknolojileri ile ilgili aklınıza gelen gelmeyen tüm işleriniz için biz size yeteriz..


Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz

Bağlı Sitelerimiz ve Markalar

UnPoo! bünyesinde olan birden çok site kısa süre içerisinde UnPoo! alan adı altında ve sub domain sisteminde toplanacaktır. Diğer siteler 301 ile unpoo.com altında işleyecektir.

  • Adres: 1. Levent, 34394 İstanbul
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 10:00 - 18:00
  • Hafta sonu: KAPALI
Kursk Filmi Fragmanı İzle
Sosyal Medya

Sayfa 0,0700sn de yüklendi. MKT556 IP 34.239.158.107 Maskeli
Copyright © 1998-2019 UnPoo Web Ajans All rights reserved.
SSL site seal - click to verify McAfee Verify Trusted Site Verify DMCA Verify UnPoo! Inc