• 6.77₺
 • 7.30₺

Hakkımızda

Hakkımızda Bilgiler
#

Hakkımızda

UnPoo!

Hakkımızda Konusu

UnPoo Bünyesinde Neler Var?

 • - Web Ajans: Bilişim teknolojileri. Web ajans işleri bu kısımda yer almaktadır. Bu kısım sitemizin ana domain adresini verir.
 • - UnPoo Shop: Sistemimiz siz satıcılar ve alıcılar için bir pazaryeri sistemini sunar. Bu kısım sitemizin shop subdomain kısmını verir.
 • - UnPoo Blog: Bu alan "News" ve "Forums" alanı ile birlikte işler ve içeriğinde "Yardım" alanınıda barındırır. Kısacası bilgilendirme amaçlı haber bölümü diyebiliriz. Bu kısım sitemizin blog subdomain kısmını verir.
 • - Static: Bu kısımda arka planda çalışan css, js gibi dosyalar ile yüklenen resim dosyalarının barındırıldığı alanı vermektedir. Static subdomain ismi ile çalışmaktadır.

UnPoo Faturalandırma Sistemi;

Firmamız kendi adına yaptığı tüm işlerde fatura olayını kendi resmi ismi ile hizmet verdiği değerli müşterilerine keser ve yollar. Faturalar özellikle Taranıp dijital ortamda müşterilere gönderilmektedir. Kağıt şeklinde istenen faturalar için müşterilere indirilimdi olarak gönderim yapılmaktadır. Özellikle kağıttan tasarruf açısından ve bir ağacın daha yerinde kalması açısından bu yöntem tarafımızdan tercih edilmez.

UnPoo Shop üzerinden satış yapan tüm satıcılar üzeri fiyat ile müşterilere kendi adlarına (tarafımıza ibraz ettirdikleri resmi -ticari- isimleri ile) fatura edip yollamakla yükümlüdürler. Bu durumda firmamız ise alınan cüzzi komisyonlar için müşteriye komisyon faturası kesip yollamaktadır.


UnPoo Internet & Computer Technologies

Daha fazla bilgi edinin

Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olacak günümüzün web standartlarını zorlayacak web projeleri üretmekteyiz.

Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli tasarım ve yazılımlarımız ile dikkatleri çekmekteyiz. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz.

Web site tasarımı ve yazılımının yanısıra grafik tasarım, internet reklamcılığı, web barındırma, alan adı tescil konularında da kaliteli, farklı, kullanışlı, hedefilerinize ulaştıracak web çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri son sistemlerle üretiyoruz.

UnPoo; genç, takım ruhuna sahip yazılım, tasarım ve görsel sanatlar konularında uzman ekibiyle internette hep sizlerle!

Size neler verebiliriz?

Ticaretin internet ile daha bir hayat bulduğu çağımızda, web teknolojilerindeki yenilikleri ilk öğrenenlerden olmayı ve bu teknolojileri işimize en verimli şekilde adapte etmeyi görev edindik. Buna göre size en kalite hizmeti verebiliriz.


Web Development

Her türlü web tabanlı uygulamalarınız için size en güvenli ve en kaliteli kodlarla web programlama hizmeti veririz.

 • - Dinamik işler yaparız.
 • - Statik işler yaparız.
 • - Hazır sistemleri geliştirir ve optimize ederiz.

Web Design

Web tasarım işlerinizi yaparız. Yurt içinde ve yurt dışında gerekli tasarımlarınızı DIV CSS altyapısına uygun xHTML olarak yaparız. Hazır tasarımlardan istediklerinizi özel yazılımlarımıza giydirme işlerini de ayrıca isteklerinize göre yaparız.


SEO (Google, Bing, Yandex, Yahoo)

Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için sitenizi daha verimli bir hale getiririz. İsteklere göre SEF Link yapısı uygularız.

Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için hem site içi hem site dışı gerekli SEO çalışmalarınızı veya SEO danışmanlık işlerinizi yaparız veya yapmanıza yardımcı oluruz.


Reklam - Google Ads (AdWords) & Sosyal Medya

Sitelerinizin çok daha fazla kitlelere ulaşması için reklam ve Google Ads (artı sosyal medya) hizmetlerinizi sizin yerinize profesyonel ekibimizle yaparız.


Ayrıca diğer işleriniz ve hizmetlerimiz için sadece bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. İnternet teknolojileri ile ilgili aklınıza gelen gelmeyen tüm işleriniz için biz size yeteriz..

UnPoo Team


Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımSizin İçin Seçtiklerimiz

Bağlı Sitelerimiz ve Markalar

UnPoo! bünyesinde olan birden çok site "unpoo.com" alan adı altında ve alt domainlerinde toplanmıştır. İlgili sitelerimiz gerekli alt domainlere yönlendirilmiş olup başka herhangi bir isimde veya domain adresinde iş yapmamaktayız. Lütfen bize ulaşmadan bizim adımıza iş yaptıklarını söyleyenlere itibar etmeyiniz!

 • Merkez: Middletown, DE 19709
 • Email: info@unpoo.com


 • Hafta içi: 10:00 - 17:00
 • Hafta sonu: KAPALI
Sosyal Medya

Sayfa 0.1600sn de yüklendi. MKT535 - IP 3.233.215.196 Maskeli
Copyright © 1998-2020 UnPoo Web Ajans All rights reserved.

UnPoo! Inc