Yeni Yılınızı Kutlarız - 2015

Yeni Yılınızı Kutlarız - Yeni Yıl 2015 Hakkında Bilgiler
#

Yeni Yılınızı Kutlarız - Yeni Yıl 2015

Yeni Yılınızı Kutlarız - 2015

Yeni Yılınızı Kutlarız - Yeni Yıl 2015

İyisi ile kötüsü ile bir yılı daha geride bırakıyoruz...

2015 yılı için gönlünüzden ne geçiyorsa en iyi halleri sizlerin olmasını diliyoruz. Öncelik bütün insanlık için bu yılda eski yıllarda yapılan hataların yapılmamasını diliyoruz. Bu geçirdiğimiz son yıllar özellikle İslam aleminde bir çok canın yanmasına ve kötü savaşlara neden oldu. Umarız ki bu girecek yeni yılda insanlar şapkalarını önüne kor ve bir daha düşünür ki artık bir yıl daha gitti ve ölüme bir yıl daha yaklaştık...!

2014 yılına baktığımızda ben biraz karamsar kalıyorum. Özellikle savaşlar ve bunların neticesinde evsiz barksız, sokaklarda yaşayan insanlar, sabi çocukların yalın ayak dışarılarda kalması, ekonomimizin iyi gösterilmesine rağmen günden güne kötüye gitmesi gibi durumlar...

Neyse yinede morallerimizi bozmuyoruz ve yeni yıla artık daha stabil ve daha net girmeye çalışıyoruz. Tabiri caiz ise "bomba gibi" yeni yıla gireceğiz inşallah :)) İyisi ile kötüsü ile artık 2014 yılına veda ederken tüm olumsuzlukları benim gibi ardınızda bırakın ve sizlerde benim gibi bir tatil ile 2015 yılına merhaba diyerek girin ;)

Tüm güzellikler, tüm sevgiler, en iyi dostluklar ve ne istiyorsanız umarız yeni yıl 2015 te ona kavuşursunuz diyor ve 2015 yılında bol şanslar diliyorum...

--- Özel Not ---

Yeni yıl için şahsen ben tatile biraz erken girdim :) UnPoo! sitesi olarak hizmetlerimizi devam ettiren arkadaşlarıma buradan çok çok teşekkür ediyor ve onlarında yeni yılını en içten dileklerimle özel olarak kutluyorum. Mutlaka bu verdiğim yükü telafi edeceğim :))

İlk yorumu yapan sen ol!

Yorum Bırak

Site İçi Genel Arama

Sosyel Medya Paylaşım

Bazı Paylaşımlar
  • Adres: Levent İstanbul, Turkiye
  • Email: info@unpoo.com

• Hafta içi: 10:00-17:00
Sosyal Medya

Bu siteyi kullanarak sitenin ve site üzerinde kullanılan diğer sitelerin çerez politikalarını kabul etmiş sayılırsınız.
Copyright © 1998-2016 UnPoo! All rights reserved. Sayfa 0,1100sn de yüklendi.