resim bulunamadı

Kapatılan Site Bölümleri

UnPoo! sitemiz yaklaşık bir iki yıldır yenilenmiş yüzü ile devam etmesine rağmen kapatılan site bölümleri hala sorulmaktadır..

Bildiğiniz gibi UnPoo! sitemiz bir kaç yıldır yenilenmiş arayüzü ve sade hali ile devam etmektedir. Sitemiz üzerinde bir çok eski alanı ilgilenemediğimiz için kapatmıştık. Hala bu bölümler ile ilgili olarak ziyaretçilerden mailler gelmektedir. İşlerimiz dolayısı ile bu alt domainler ve sitemizde ki bazı alanları kapattık.

Bazı kapatılan alanlar;
  • admin.unpoo.com (Yerine my.unpoo.com açılmıştır!)
  • canlitv.unpoo.com
  • forum.unpoo.com
  • download.unpoo.com
  • demo.unpoo.com (Script demoları hala burada devam eder ama genel görünüm kapatılmıştır!)
  • ve diğer alanlar ile ana site üzerinden galeri vb gibi bölümler kaldırılmıştır..
Yoğunluk nedeni ile bu alanlar ile ilgilenemez olduk ve zorunlu olarak bu alanları kapattık. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz..

UnPoo! Team
Haber Yorumları  • ilk yorumu yapan sen ol..

Yorumunu Yaz

(E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.)

Anahtar Kelime Etkinliği

Altta konu ile ilgili kelime etkinliklerini bulabilirsiniz;

{ wordpress seo, wordpress optimizasyonu, seo optimisation, website seo, seo marketing, website seo, profesyonel web sitesi, seo internet marketing, web yazılımı, danışmanlık hizmeti, web tabanlı yazılım, emlak yazılımı, wordpress seo, script, arama motoru optimizasyonu, emlak scripti, web sitesi yazılımı, kişiye özel web sitesi, yazılım danışmanlık, wordpress kurulum, firma script, firma tanıtım scripti, asp emlak scripti, sözlük scripti, seo optimizasyon, seo danışmanlık, seo danışmanı, seo hizmetleri, seo arama motoru optimizasyonu, emlak sitesi scripti, web sitesi optimizasyonu, web sitesi yazılım, seo hizmeti, web site optimizasyonu, seo danışmanlığı, web yazılım uzmanı, hazır emlak scripti, emlak sitesi yazılımı, profesyonel emlak scripti, kurumsal seo danışmanlığı, kurumsal seo, profesyonel seo, e ticaret seo, ürün tanıtım scripti, inşaat scripti, kurumsal site scripti, site seo analizi, emlak scripti full, fırsat sitesi yazılımı, asp ürün tanıtım scripti, fırsat scripti, site içi seo, seo uyumlu web sitesi, seo danışmanlık hizmeti, şehir fırsat scripti, wordpress optimizasyonu, wordpress seo optimizasyonu, web sitesi seo, eticaret seo, scripti, seo işi, wordpress optimizasyon, e ticaret sitesi seo, unpoo bilişim, özel website yazılımı, kurumsal site seo, kurumsal site yazılımı, şehir fırsat scripti, eticaret sitesi seo, firma danışmanlık hizmeti, mobilya sitesi seo, mobilya seo, unpoo yazılım, unpoo script, unpoo scripti, unpoo internet teknolojileri, unpoo web hizmetleri, site içi seo }