Hakkımızda Bilgiler - UnPoo! Web Ajans

Hakkımızda

Hakkımızda Bilgiler
#

Hakkımızda

UnPoo!

Hakkımızda Konusu

UnPoo! Inc. Bünyesinde Neler Var?

  • - UnPoo!: Bilişim teknolojileri.
  • - Kas Mimarlık: Proje tasarım ve uygulamaları ile mimarlık işleri.
  • - Workistan: Sosyal medya ve reklam sistemlerimizin şuan için barındığı markamız.
  • - AX Mobilya: Butik mobilya imalatı ve satışları.
  • - AX Parfüm: Kozmetik ürünler içerinde en çok tercih gören orjinal tester parfüm satışları.
  • - SiniKeyf: İzmir Çeşme ilçemizde hoş ve güzel bir kahvaltı mekanı olan cafe tarzı mekanımız.

UnPoo! Inc Faturalandırma Sistemi;

Bünyemizde bulunan bir çok marka ve kalem ile işlem yaparken faturalandırma sistemini "Kas Mimarlık Proje Tasarım Uygulama San. Tic. Ltd. Şti." olarak kullanılmaktadır. Yani herhangi bir kalemde iş yapılırken resmi olarak faturalarınız Kas Mimarlık ismi ile size gelecektir.


UnPoo! Inc Internet & Computer Technologies

Daha fazla bilgi edinin

Biz Web dünyasında farklılığı sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olacak günümüzün web standartlarını zorlayacak web projeleri üretmek bizim işimiz.

Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli tasarım ve yazılımlarımız ile dikkatleri çekmekteyiz. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz.

Web site tasarımı ve yazılımının yanısıra Grafik tasarım, internet reklamcılığı, web barındırma, alan adı tescil konularında da kaliteli , farklı, kullanışlı, hedefilerinize ulaştıracak web çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri son sistemlerle üretiyoruz.

UnPoo!, genç, takım ruhuna sahip yazılım, tasarım ve görsel sanatlar konularında uzman ekibiyle internette hep sizlerle!

Size neler verebiliriz?

Ticaretin internet ile daha bir hayat bulduğu çağımızda, web teknolojilerindeki yenilikleri ilk öğrenenlerden olmayı ve bu teknolojileri işimize en verimli şekilde adapte etmeyi görev edindik. Buna göre size en kalite hizmeti verebiliriz.


Web Development

Her türlü web tabanlı uygulamalarınız için size en güvenli ve en kaliteli kodlarla web programlama hizmeti veririz.

- Dinamik işler yaparız.


Web design

Web tasarım işlerinizi yaparız. Yurt içinde ve yurt dışında gerekli tasarımlarınızı DIV CSS altyapısına uygun xHTML olarak yaparız.


Google SEO

Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için sitenizi daha verimli bir hale getiririz. İsteklere göre SEF Link yapısı uygularız.


Reklam - Google AdWords

Sitelerinizin çok daha fazla kitlelere ulaşması için reklam ve Google AdWords hizmetlerinizi sizin yerinize profesyonel ekibimizle yaparız.


Ayrıca diğer işleriniz ve hizmetlerimiz için sadece bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. İnternet teknolojileri ile ilgili aklınıza gelen gelmeyen tüm işleriniz için biz size yeteriz..


Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımBazı Paylaşımlar

Bağlı Sitelerimiz ve Markalar

UnPoo! bünyesinde olan birden çok site kısa süre içerisinde UnPoo! alan adı altında ve sub domain sisteminde toplanacaktır. Diğer siteler 301 ile unpoo.com altında işleyecektir.

  • Adres: 1. Levent, 34394 İstanbul
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00-17:00
  • Cumartesi: 10:00-15:00
Sosyal Medya

Sayfa 0,0600sn de yüklendi. MKT857 IP 54.221.145.174 Maskeli
Copyright © 1998-2019 UnPoo! Web Ajans All rights reserved.
SSL site seal - click to verify McAfee Verify Trusted Site Verify DMCA Verify UnPoo! Inc