Evlere Mandal İşi Veren Firmalar ve Ücretleri

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar ve Ücretleri Hakkında Bilgiler
#

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar ve Ücretleri

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar

Evlere Mandal İşi Veren Firmalar ve Ücretleri


Evlere mandal işi veren firmalar özellikle ev hanımlarını hedef alarak işleri onlara vermek istiyorlar. Bir diğer yandan ise öğrenciler yani paraya en çok ihtiyacı olan kişiler hedef alınıyor. Bu kişilerin bu tarz işlere daha çok meraklı olması ve bu işleri daha çok kabul etmesi elbette firmaları da mutlu ediyor. Eve mandal işi veren firmalar güzel paralarda ödüyorlar diyebiliriz. Mandalın her ne kadar günümüzde kullanımı azalmaya yüz tutmuş olsa da, yine de birçok firma üretime devam ediyor ve mandalın satışlarını hızlandırmaya çalışıyor. Bu çalışmaların nasıl yapıldığına bahsedecek olursak, eve mandal işi veren firmalar sadece mandal hazırlama değil aynı zamanda bu mandalların şekillendirmesine ve süslemesine de para ödüyorlar.

Eve mandal işi veren firmalar mandal hazırlama, mandal şekillendirme işi ve mandal süsleme işi de veriyorlar. Bu nedenle bu işi yapan kişiler de daha fazla para kazanabiliyorlar. Eğer sizlerde bu işi yapmak ve çok para kazanmak isterseniz sadece hazırlamasını değil aynı zamanda süslemesini ve şekillendirmesini de yapabileceğinizi belirtip gelirinizi artırabilirsiniz.

MANDAL İŞİ VEREN FİRMALAR NE KADAR ÖDER?

Öncelikle bu sorunun cevabı birazda çalışanlara bağlı diyebiliriz. Eliniz ne kadar hızlı olursa ve ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanma şansınız olacaktır. Mandal başına 5 – 10 kuruş arasında para ödeyen firmalar çok iş verdikleri için bu para daha fazla katlanabilir. Bu paranın daha fazla olmasını isteyenler yine eğer firmaları kabul ederse mandal süsleme ya da şekillendirme işine de girebilirler.

Evde mandal işi yapan bayanların aylık kazancına baktığımız zaman ise karşımıza ortalama 200 – 500 TL arasında bir para çıkabilir. Hele birde yaz döneminde işlerin daha da yoğun olacağını düşünürsek bu para 700 liralara kadar çıkabilir. Bu kadar ciddi parayı kazanmak birçok bayanın ihtiyaçlarını karşılayacağı gibi aynı zamanda ev parasına da ciddi katkı sağlar.

Bazı firmaların fiyatlarını iş verdikten sonra belirlediğini ve bu konuda iki tarafta itilaf olduğunu tecrübelerimize dayanarak rahatlıkla ifade edebiliriz. Evde mandal işi yapacakların bu işe günde en az 4 – 5 saat zaman ayırmaları gerektiğinin de altını çizebiliriz. Aksi halde yukarıda yazdığımız paraların kazanılması hayal olarak kalacaktır. Çok para kazanmak için çok çalışmak ve elinizin hızlı olması gerektiği gerçeğini unutmamalısınız.

Mandal işi veren güncel telefon numaraları;

  1. İzmir, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Ankara için mail: [email protected]
  2. İstanbul Avrupa Hakan İde Tel: 0 541 814 4681
  3. Sultanbeyli Yenidoğan Gamze Hanım: 0 554 167 1020
  4. Sultanbeyli Hasan Paşa Hatice Hanım: 0 537 351 9900

Yeni numaralar geldikçe buraya eklenecektir. Sizde mandal işi veriyorsanız bize numaralarınızı iletin burada yayınlayalım. İsterseniz yorumlara ekleyebilirsiniz yine buraya alırız numaralarınızı...

Not: Yeni firmalar geldikçe konu içerisine numaraları ekliyoruz. Sizlerde kendi numaralarınızı ve nereden olduğunuzu yazarsanız eğer firmalar size de ulaşır.Toplam 20 Yorum


daha fazla göster

Yorum Bırak

Site İçi Genel Arama


Sosyel Medya PaylaşımBazı Paylaşımlar
  • Adres: 1. Levent, 34394 İstanbul
  • Email: info@unpoo.com


  • Hafta içi: 09:00-17:00
  • Cumartesi: 10:00-15:00
Sosyal Medya

Sayfa 0,0780sn de yüklendi. MKT733 IP 34.207.78.157 Maskeli
Copyright © 1998-2019 UnPoo! Web Ajans All rights reserved.
SSL site seal - click to verify McAfee Verify Trusted Site Verify DMCA Verify UnPoo! Inc